ZTE yeni akıllı telefon duyurusu yaptı, ortalık karıştı!

Çinli teknoloji firması ZTE, Nubia Z50S Pro adlı yeni amiral gemisi akıllı telefonunun lansmanını yapacağını resmi olarak duyurdu. Bu yeni modelin, 20 Temmuz tarihinde ülke çapında satışa sunulması planlanıyor. ZTE, bu yeni modelin bazı özelliklerini, Weibo adlı mikroblog platformunda paylaştı. Paylaşılan bilgilere göre Nubia Z50S Pro, Z50 serisinin standart ve ultra inceleme varyantlarından sonra serinin üçüncü üyesi olacak.

ZTE’nin Weibo üzerinden paylaştığı tanıtım posterleri, Nubia Z50S Pro modelinin, Z50 modelinde bulunan 35mm ana lensin yükseltilmiş bir versiyonuna sahip olacağını gösteriyor. Bu lensin 7 elemandan oluşacağı belirtildi. Ancak posterler, cihazın diğer özellikleri hakkında detaylı bilgi vermiyor. Bununla birlikte, lansman tarihine kadar markanın daha fazla bilgi paylaşması bekleniyor.

ZTE yeni akıllı telefon duyurusu yaptı, ortalık karıştı!

Geekbench benchmark platformunda ve 3C sertifikasyon sitesinde görülen Nubia Z50S Pro, Snapdragon 8 Gen 2 yonga setine sahip. Bu yonga seti, 3.36 GHz hızında çalışan birincil çekirdeği barındırıyor. Cihazın 12GB RAM ile birlikte geleceği belirtiliyor ve piyasaya sürüldüğünde daha fazla seçenek sunulması bekleniyor. 3C sertifikasyonu, cihazın 80W hızlı şarj desteği ile birlikte geleceğini ortaya koydu. Yeni model, kutusundan çıktığı zaman Android 13 işletim sistemi ile çalışacak şekilde tasarlanmış.

Nubia Z50S Pro hakkında diğer özellikler şu anda bilinmiyor. Bu bilgilere, önümüzdeki hafta düzenlenecek olan lansman etkinliğinde ulaşmayı umuyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx