Xiaomi, Disney’in 100. yıl dönümüne özel klavye ve fare setini piyasaya sürdü

Teknoloji şirketleri, ürünlerini daha cazip hale getirmek için farklı markalarla iş birlikleri yapmaktan çekinmiyorlar. Örneğin, Honor ile Porsche Design arasında gerçekleşen ortaklık sayesinde yaratılan katlanabilir telefon hakkında geçtiğimiz günlerde konuşmuştuk. Şimdi de benzer bir iş birliği Xiaomi ve Disney arasında gerçekleşti. Xiaomi, Disney’in 100. yıl dönümüne özel sınırlı sayıda ürettiği Xiaomi Dual Mode Klavye ve Mouse Setini 299 yuan (yaklaşık 42 dolar) fiyatla piyasaya sürdü.

Xiaomi, ürün ailesini genişletmeye devam ediyor ve kataloğuna en son eklenen ürünler yeni klavye ve mouse modelleri. Mevcut pazarda sürekli yeni ürünler sunmasına rağmen, dikkat çeken bir çıkış Xiaomi Dual Mode Klavye ve Mouse Seti oldu. Disney’in 100. yıl dönümünü kutlayan bu sınırlı sayıdaki özel edisyon, A’dan Z’ye geniş bir ürün yelpazesine sahip Xiaomi’nin kataloğuna benzersiz bir dokunuş katıyor.

Xiaomi, Disney’in 100. yıl dönümüne özel klavye ve fare setini piyasaya sürdü

Xiaomi Disney Sınırlı Sayıda Üretilen Klavye ve Mouse Seti Klavye, ince ve sessiz çalışan yeni tuş kapaklarına sahip. Mikro-kavisli yüzey, parmak uçlarına mükemmel bir şekilde oturmak için tasarlanmış, anahtar alanındaki geri dönüş ve boşluk tuşları üzerindeki basınç, optimal performans için ince ayarlanmış. Tuşlar geliştirilmiş geri tepme geri bildirimi sağlıyor ve tuş yolculuğu mesafesi, iyi bir denge sağlamak için ortalama 2,8mm.

Yeni mouse ise, birincil düğmelerde TTC mikro anahtarları ile donatılmış ve 1000 DPI’lık bir hassasiyet sunuyor. Bu anahtarlar, etkileyici bir tıklama hızı ve tatmin edici bir dokunsal deneyim sunuyor. TTC mikro anahtarları, hızlı tetiklemeleri, stabil performansları, net ve hoş tıkırtıları, ayrıca net ve rahat bir hissi ile tanınıyor.

Elbette, her iş birliğinde olduğu gibi, burada da teknik özelliklerden çok tasarım ön plana çıkıyor. Xiaomi Dual Mode Klavye ve Mouse Seti Disney’in 100. Yıl Dönümü Sınırlı Sayıda Üretilen Özel Edisyonu, 299 yuan (yaklaşık 42 dolar) fiyatla renkli bir tasarım sunuyor. Ancak, daha sade bir tasarımı tercih edenler için Xiaomi’nin resmi web sitesinde daha düşük bir fiyata standart görünümlü bir versiyonu bulunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir