ÇEDES projesi çerçevesinde Kars’taki bir okulda öğrencilere “sabır” konusu işlenirken bir mezar maketi kurularak öğrencilerden “yaşamını yitiren anneleri için ağıt yakmaları” istendi. Çevreme Duyarlıyım Değerlerime Sahip Çıkıyorum (ÇEDES) projesi …
Romanya’da düzenlenen Avrupa Güreş Şampiyonası’nda kadınlar 68 kiloda milli sporcu Buse Tosun Çavuşoğlu ve kadınlar 76 kiloda Yasemin Adar Yiğit altın madalya kazandı.