Temsilcilerimizin Avrupa maçlarının hakemleri aşikâr oldu

Futbolda Fenerbahçe, Trabzonspor, Medipol Başakşehir ve Demir Küme Sivasspor’un 15 Eylül Perşembe günü Avrupa kupalarında yapacağı maçları yönetecek hakemler aşikâr oldu.

UEFA’nın açıklamasına nazaran, Fenerbahçe’nin UEFA Avrupa Ligi B Kümesi’nde Fransa’nın Rennes ekibiyle oynayacağı 2. hafta müsabakasını, Belarus Futbol Federasyonundan Aleksei Kulbakov yönetecek. Kulbakov’un yardımcılıklarını Dmitri Zhuk ve Oleg Maslyanko yapacak.

Trabzonspor’un maçını Sascha yönetecek

Trabzonspor’un, UEFA Avrupa Ligi H Kümesi’nde Sırbistan temsilcisi Kızılyıldız ile alanındaki maçında ise Alman hakem Sascha Stegemann düdük çalacak. Karşılaşmanın yardımcı hakemleri ise Christian Gittelmann ve Mark Borsch olacak.

Başakşehir’in maçı Cuadra’da

UEFA Avrupa Konferans Ligi’nde çaba eden kadrolardan Başakşehir’in A Kümesi’nde alanında İtalya temsilcisi Fiorentina ile oynayacağı karşılaşmayı, İspanyol hakem Guillermo Cuadra Fernandez yönetecek.

Karşılaşmada Guadalupe Porras Ayuso ve Jose Antonio Garrido Romero ise yardımcılık misyonunu üstlenecek.

Sivasspor’un maçını Hollandalı Allard Lindhout yönetecek

G Kümesinde Sivasspor’un Romanya temsilcisi Cluj’a konuk olacağı müsabakada ise Hollanda’dan Allard Lindhout vazife alacak. Karşılaşmada Mario Diks ve Erwin Zeinstra ise Lindhout’un yardımcılığını yapacak.