Stranger Things Yıldızı: ‘En Karanlık Sezon Olacak’

CBC Listen’a konuşan, Mike Wheeler karakterine hayat veren genç oyuncu, hayranların dizinin son sezonundan neler bekleyeceğine yönelik ipuçları verdi. Stranger Things yeni sezonda neler olacak? Stranger Things dördüncü sezonda neler olacak? Stranger Things’in ünlü yıldızı Wolfhard, dizinin yeni sezonuna ilişkin şu ifadeleri kullanarak hayranlarına ipucu verdi:

‘HER SEZON DAHA KARANLIK’

”Her sezon daha karanlık hale geliyor. Üçüncü sezona dair de, ‘Bu şimdiye kadarki en karanlık sezon’ diye düşünmüştüm, patlayan fareler ve her şey… . Fakat 4. sezon gerçekten de şu ana kadar yapılmış en karanlık sezon.” Ünlü oyunca ayrıca şu ifadelere yer verdi:

‘Her yıl güçleniyor, her yıl daha komik, karanlık ve üzücü bir hal alıyor. Bu yüzden insanların bunu görecek olması beni gerçekten heyecanlandırıyor.’

STRANGER THINGS’E YENİ KARAKTERLER DAHİL OLUYOR

Wolfhard üretim sürecine dair de açıklamalarda bulunan Finn Wolfhard, ‘Çekimlere hala devam ediyoruz. Covid yüzünden beklemeye almak zorundaydık fakat artık çekimlere geri döndük’ diye belirtti. Birkaç hafta içerisinde sete döneceğini açıklayan oyuncu yeni sezonda ‘harika yeni karakterlerin’ diziye dahil olacağını belirtti.

İLİşKİLİ HABERLER Stranger Things Türkçeye Çevrildi

Stranger Things Türkçeye Çevrildi

 Stranger Things Kadrosuna Yeni Bir İsim Katıldı

Stranger Things Kadrosuna Yeni Bir İsim Katıldı

Netflix İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Netflix İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Netflix Sıcak Kafa Dizisinin Oyuncu Kadrosunda Kimler Yer Alıyor?

Netflix Sıcak Kafa Dizisinin Oyuncu Kadrosunda Kimler Yer Alıyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir