Rapçi Sefo ile Ufuk Beydemir kanlı bıçaklı oldu! Ortalarına Fevzi girdi

Sosyal medya hesabından orgu ile müzikler söyleyen Fevzi Kaan Türker, Rapçi Sefo’nun Isabelle müziğini söyleyince toplumsal meydanın gündemine düştü. Şarkıyı kendine has söyleyen Türker kısa müddette dikkatleri üzerine çekti. Rapçi Sefo ise buna kayıtsız kalamadı, Ataşehir’deki konserine Fevzi Kaan Türker’i de çıkartarak bir arada şarkıyı söyledi. Müzikçi Ufuk Beydemir ise Sefo’yu eleştirdi. İkili karşılıklı atışmalara neden oldu.

UFUK BEYDEMİR İLE SEFO’DAN ‘FEVZİ’ KAVGASI

Isabelle müziği ile son periyotların en çok dinlenen rapçilerinden Sefo, müziğini org ile kendi stilinde söyleyen Fevzi Kaan Türker ile konserine düet yaptı. Ay Ciltli Bayan müziği ile milyonlarca dinleyiciye ulaşan Ufuk Beydemir ise Sefo’yu eleştirdi. Beydemir, “Seviye bu. Prim yapan” halinde bir tabir kullandı. Rapçi Sefo ise buna kayıtsız kalmadı.

SEFO’DAN CEVAP GEÇİKMEDİ

Kendisini prim yapmakla suçlayan Beydemir’e, “2 yaşındaki bir çocuk bir hayalini gerçekleştirdiğini söylüyor. Sen prim ve düzeyden bahsediyorsun. Tekrar küçük bir çocuğun kelamlarını yazdığı ‘Ben bir kek miyim?’ diye bir şarkın var. Prim ve düzey araştırmana oradan devam et” karşılığını verdi.

BİRBİRLERİNE GİRDİLER

İkilinin karşılıklı atışmaları toplumsal medyanın gündemine düşerken Ufuk Beydemir ise Sefo’nun bu karşılığına, “Ben sıfır yetenek bir çocuğun ‘başarı’sını, gördüğü ilgiyi eleştirdim lakin arkadaş üzerine alınmış nedense. Yedi yaşında çocuğun yazdığı derinlikli kelamları müziğe çevirdim evet, yaptığım işin ardındayım hâlâ. O müzikle şu kulak kanatan görüntüyü kıyaslamak ister miyiz hakikaten?” karşılığını verdi.