İşte 18 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Koçlar partnerleri ile uzun seyahatlere hazırlanırken biraz gerilimli. Boğalar ise kalplerinin sesini diğerlerine da duyurma uğraşı içinde olacak. İkizlerin başarılı olması için ayaklarının yere basması gerekiyor. Yengeçler yeteneklerini sergilerken aslanlar arkadaşlarının cüretlerini örnek almalı. Başaklar partnerlerinin iltifatlarına maruz kalırken terazilerin ise partnerleri ile ortası bozulacak. Akreplerin hisleri ile hareketleri örtüşmüyor. Yaylar bugün değişik keşifler yapacak. Oğlakların başları partnerleri ile sıkıntıya girebilir. Kovalar ise günün şanssızı zira sıkıntı bir gün onları bekliyor. Balıkların bugün kendileri ile başı kaygıda.

KOÇ: PARTNERİNİZLE BİRLİKTE UZUN YOLLARA ÇIKIYORSUNUZ

Partnerinizle birlikte hakikaten ele almak istediğiniz hususa ulaşmak için bugün, tahminen de birbirinden alakasız, uzak yollara gidecek yahut farklı formüllere başvuracaksınız.

Tahminen de partnerinizin reaksiyonundan korkuyorsunuz lakin o denli görünüyor ki bugünlerde ondan gerçek sinyaller alsaydınız, aslında bunların sizin lehinize olduğunu anlardınız. Onunla konuşmak için gerilime girmenize gerek yok.

BOĞA: KALBİNİZİN SESİNİ DİĞERLERİNE DA DUYURACAKSINIZ

Görünüşe nazaran bu çarşambadan itibaren kalbinizden gelen sesi insanlara duyurmaya başlayacaksınız.

Son zamanlardaki çabalarda çok yiğit davranıyorsunuz ve görünüşe nazaran birçok insan bu mevzudaki planlarınızda size yardımcı olacak. Bu avantajı onların şefkatiyle değil, daha çok sizi ehil biri olarak görmeleri sayesinde kazanıyorsunuz.

İKİZLER: AYAKLARINIZIN YERE BASMASI GEREKİYOR

Bu çarşamba olaylara çok gerçekçi bakamıyorsunuz. Bununla birlikte, ilginizi ve beklentilerinizi büsbütün farklı bir alana kanalize edecek üzere görünüyorsunuz.

Çok yaratıcısınız fakat bunun realitenizi güzelleştirmesine müsaade vermek yerine, kanılarınızın sizi uzaklara götürmesine müsaade veriyorsunuz. Ayaklarınız ne kadar az yere basıyorsa o kadar az sonuç elde edeceksiniz.

YENGEÇ: BUGÜN YETENEKLERİNİZİ SERGİYEYECEKSİNİZ

Bugün yeteneklerinizi sergiliyorsunuz. Tanınmaktan ve hürmet görmekten çok memnunsunuz. Dar arkadaş etrafınızda her vakit ilgi odağı olmasanız da uğraşlarınız katiyetle fark edilecektir.

Bunun dışında, tahminen de bu Çarşamba günü seyahat etmeyi düşünmelisiniz, zira bu cins uğraşlar için uygun bir gün.

ASLAN: ARKADAŞINIZIN CÜRETİNİ ÖRNEK ALMALISINIZ

Bugünden çıkarabileceğiniz uygun bir mana varsa o da arkadaşınızdan göreceğiniz bir cüret örneğidir.

Tahminen de arkadaşınız sıkıntı bir devirden geçiyor ve uğraş ederken kendine güvenmenin ne kadar değerli olduğunu size gösterecek. Bu, günlük problemler için de kusursuz bir vakit, bu yüzden konutun etrafında düzeltmeniz gereken bir şey varsa onu halletmelisiniz.

BAŞAK: PARTNERİNİZDEN ALACAĞINIZ ÖVGÜLER SİZİ MEMNUN EDECEK

Mevcut eğilim sizi bugün çok tanınan yapacak ve görünüşe nazaran etrafınızda ne kadar çok insan varsa, kendi varlığınızın da o kadar farkında olacaksınız.

Bugün görünüşünüze çok dikkat edeceksiniz ve gün boyunca size iltifat edecek olan partnerinizden muazzam bir olumlu güç alacaksınız.

TERAZİ: ANLAYIŞSIZ OLMAYIN YOKSA PARTNERİNİZLE ARANIZ BOZULACAK

Partneriniz sizden bir şey bekliyor olabilir. Bunun pek farkında olmanıza karşın siz de çok inatçısınız ve buna yenik düşmeyeceksiniz.

Öte yandan, partnerinizden bir şey talep etmeniz gerektiğinde, onun size yardım etmek zorunda olmadığını unutup aranızı bozabilirsiniz. Birtakım şeylerin karşılıklı olduğunu unutmayın.

AKREP: HAREKETLERİNİZ İLE HİSLERİNİZ ÖRTÜŞMÜYOR

Bu çarşamba, sizi konfor alanınızdan çıkmaya ve diğerleriyle etkileşime girmeye zorlayacak bir gün.

Fizikî aktivitelere hazırsınız lakin hislerinizle davranışlarınız pek uyumlu değil. Bu yüzden muhtemelen zorlanacağınız alan bu olacak üzere görünüyor. Birtakım Akrepler bu vesileyle liderlik hünerlerini kullanabilir.

YAY: BU GÜN FARKLI KEŞİFLER YAPACAKSINIZ

Bugün ferdî gelişim açısından parlamanız için kimi fırsatlar var üzere görünüyor.

İster birtakım derslere katılın ister kendi başınıza bir şeyler okuyun, muhtemelen çok farklı bir keşifle karşılaşacaksınız. Kimi Yaylar bu keşfi çabucak uygulamaya koyarak ona pratik bir mana verecek.

OĞLAK: PARNERİNİZİ ŞAŞKINA ÇEVİRECEKSİNZİ

Bu çarşamba partnerinizden çok fazla şey talep ediyorsunuz ve partneriniz artık size nasıl reaksiyon vereceğini nitekim bilemeyecek.

Sizin için hiçbir şey çok güzel görünmüyor lakin tıpkı vakitte ipleri elinize almaya niyetli değilsiniz. Hiçbir şeyi değiştirmeyeceğiniz bir mevzu olabilir.

KOVA: BUGÜN SİZİN İÇİN ÇOK SIKINTI OLACAK

Tahminen de arkadaş kümenizin muhalefeti nedeniyle çok istekli olduğunuz bir plandan uzaklaşıyor üzeresiniz

Bu bilhassa güç bir gün olacak zira pes etmek sizi rahatsız edecek. Bu durum karşısında kendinizi fizikî olarak hasta hissedebilirsiniz. Akşama yanlışsız rahata ereceksiniz.

BALIK: KENDİNİZİ GERİLİME SOKUYORSUNUZ

Bugün gerçekleşen küçük bir olayı geçmişte yaşadığınız çok daha değerli bir olayla ilişkilendiriyorsunuz ve görünüşe nazaran kendinizi gereksiz yere gerilime sokacaksınız.

Kimi Balıklar uzaktan bir haber alacak ve tahminen de yalnız başlarına seyahat etmeleri gerekecek. Hazırlıklar için de çok fazla vakitleri olmayacak.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.