Evde Konser Etkinliği +1 FEST'in Şubat ve Mart Programı Netleşti

Evde Konser Etkinliği +1 FEST’in Şubat ve Mart Programı Netleşti

Evde konser etkinliği +1 FEST’in şubat ve mart programı netleşti. Pandemi sürecini evde geçiren kişileri çeşitli sanatçı ve müziksever ile buluşturan +1 FEST, yeni konser programını açıkladı. Evde konser etkinliği +1 FEST’in şubat ve mart programında hangi sanatçılar var?

+1 FEST EVLERE KONUK OLUYOR

Şubat ve mart aylarında 6 hafta sonu, Cem Adrian, Göksel, Ceza, Mabel Matiz gibi pek çok isim canlı performansları ile evlerimize konuk oluyor. Canlı performanslarını @artibir Instagram hesabından evlere taşıyacak olan +1 FEST’in sürpriz bir konserle de sona ermesi planlanıyor.

+1 FEST ŞUBAT PROGRAMI

Türk müziğinin kendine has müzisyeni Cem Adrian, pop müziğin önemli kadın yorumcu ve söz yazarlarından Göksel, benzersiz sahne performasları ile Ceza ve Türk alternatif müziğine yepyeni bir soluk kazandıran Adamlar +1 FEST sahnesinin şubat ayının konukları olacak.

+1 FEST MART PROGRAMI

Mart ayında ise her cuma-cumartesi Türk rock müziğinin öne çıkan seslerinden Fatma Turgut, rap müziğin sevilen isimlerinden No.1, hem güçlü sesi hem de yorumu çok beğenilen Melek Mosso, Türkiye’nin en köklü gruplarından Pentagram, istikrarla yükselişini sürdüren Şanışer, Sokrat St. ile beraber sahnede yer alacak.

Mart ayının son +1 FEST konserlerinde ise kariyerine 4 başarılı albümle birlikte pek çok hit şarkı sığdıran Mabel Matiz ve son şarkısı ‘Sallan’ ile isminden söz ettiren Xir müzikseverlerle buluşacak. Sürpriz bir ismin gerçekleştireceği performansla sona erecek olan +1 FEST’in yeni durakları son konserden sonra açıklanacak.

+1 FEST KONSER PROGRAMI

19 Şubat – Cem Adrian

20 Şubat – Göksel

26 Şubat – Ceza

27 Şubat – Adamlar – Youtube Konseri

5 Mart – Fatma Turgut

6 Mart – No.1

12 Mart – Melek Mosso

13 Mart – Pentagram

19 Mart – Şanışer

20 Mart – Mabel Matiz

26 Mart – Xir

27 Mart – Sürpriz İsim

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir