Discord Sorununu Düzelten PlayStation 5 Sistem Yazılımı Güncellemesi 7.1 Çıktı

Geçtiğimiz hafta Sony tarafından PlayStation 5 Sistem Yazılımı Güncellemesi 7.0‘ın kullanıcılara sunulmasının ardından şimdi de önceki güncellemenin getirdiği sorunlardan birini ele alan PlayStation 5 Sistem Yazılımı Güncellemesi 7.1 (23.01-07.01.00) yayınladı. Resmi güncelleme notları tarafından onaylandığı üzere, güncelleme sadece Discord sesli sohbetin bağlantısının kesilmesine neden olan bir sorunu düzeltiyor.

Discord entegrasyonu, PlayStation 5 Sistem Güncellemesi 7.0 ile sunulan yeni özelliklerden sadece bir tanesi. Güncelleme, diğer şeylerin yanı sıra 1440p çözünürlük için değişken yenileme hızı desteği, daha iyi 1440p desteği, yeni erişilebilirlik ve PlayStation 4’ten PlayStation 5’e daha basit veri taşıma gibi kolay kullanım özellikleri, DualSense denetleyicilerini kablosuz olarak güncelleme yeteneği ve daha fazlasını sunuyor.

Sony, mevcut nesil konsoluna yeni özellikler eklemeye devam ederken, geçtiğimiz aylarda bazı küçük konsol revizyonları piyasaya sürüldüğü için donanım tarafında da boş durmuyor. Konsolun mevcut sürümüyle uyumlu olmayabilecek ayrılabilir bir disk sürücüsünü destekleyecek daha büyük bir PlayStation 5 revizyonunun, Eylül 2023 sürümü için çalışmalarda olduğu söyleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir