Demet Özdemir: Konuşamıyorum! Vallahi yasak

Oğuzhan Koç, oyuncu Yağmur Tanrısevsin’le beş yıllık ilişkisi bittikten kısa süre sonra Demet Özdemir ile görüntülenmişti. İlk önce “Aşk yok” diyen ikili, daha sonra sürpriz birlikteliği kabul etmişti. 2021 yılını İzmir Alaçatı’daki bir otelde karşılayan çift, fotoğrafları çekilince ilişkilerini itiraf etmişti. Özdemir, “Evet, fotoğraflarımızın çekildiği doğru. Yeni yılın aşk bombası dersiniz artık” demişti. Oğuzhan Koç da Instagram hesabından yaptığı açıklamayla aşk yaşadıklarını doğrulamıştı.

YÜZLERİ GÜLÜYOR
Demet Özdemir, kısa bir ayrılık sürecinin ardından barıştığı Oğuzhan Koç’tan, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Sakiler grubunun da şarkılarıyla eşlik ettiği organizasyonda evlilik teklifi almış ve ünlü şarkıcıya ‘Evet’ yanıtını vermişti. Aşklarına ikinci şansı verdikten sonra neşeleri bir hayli yerinde olan çift, önceki akşam Bebek’te bir mekandan çıkarken objektiflere yansıdı.

YENİ ALBÜM AÇIKLAMASI
Albüm hazırlıklarının devam ettiğini belirten şarkıcı ve söz yazarı Oğuzhan Koç, “Havaların düzelmesi şart, baharı bekliyoruz. Çünkü çok neşeli şarkılar olacak” dedi.

‘YENİ DİZİ’ SORUSU
Dijital platformda yayınlanacak, yönetmenliğini Hülya Gezer’in üstlendiği yeni dizisi ‘Dünyayla Benim Aramda’nın sete çıktığını belirten 36 yaşındaki güzel, “Fazla konuşamıyorum. Vallahi yasak” açıklamasını yaptı.

Demet Özdemir (İlkin), Buğra Gülsoy (Tolga) ve Hafsanur Sancaktutan’la (Sinem) anlaşma sağlandığı konuşulan dizinin kadrosunda; Zerrin Tekindor, İbrahim Selim, Melisa Döngel ve Metin Akdülger’in de yer alacağı iddia ediliyor.

“DÜĞÜN İKİ GÜN OLABİLİR”
2022 yazında nikâh masasına oturmaya hazırlanan sevgililer, geçtiğimiz ay “Düğün törenlerinin dört gün süreceği” yönünde magazin basınına yansıyan haberlere de açıklık getirdi.

Ünlü çift, “Dört gün değil ama iki gün olabilir. Bir günü de arkadaşlarımızla eğlenerek geçirmek istiyoruz, herkese zaman ayırmak istiyoruz. O yüzden şimdiden bir şey söyleyip, daha sonra onu yapamamak kötü olur” ifadelerini kullandılar.