Bu Formül İle WhatsApp’ta Karşı Tarafın Durumunu Gizlice Görüntüleyin! İşte Çok Şaşıracağınız WhatsApp Hileleri

Arkadaşlarımızı ve takipçilerimizi yakalamak için toplumsal medya gönderilerini ve kıssalarına göz atmayı seviyoruz. Lakin bazen Z jenerasyonumuz bilinmeyen vazifede kalmak ve haber vermeden her şeye göz kulak olmak ister. WhatsApp üzere anlık iletileşme uygulamaları, iletileri mavi onay işareti olmadan okumamıza müsaade verirken, kullanıcılar tekrar de durum için görüntüleme fonksiyonunu gizleyemez yahut kapatamaz.

Birinin WhatsApp durum güncellemelerini izleyiciler listesine girmeden görmenin yolları olduğunu biliyor muydunuz? Pekala nasıl? WhatsApp kullanıcılarının isimlerinin görünüm listesinde görünmesini engellemelerine imkan sağlayacak süratli ve kolay adımları listeliyoruz.

BİRİNİN WHATSAPP DURUMUNU GİZLİCE NASIL GÖREBİLİRİM?

Whatsapp durumlarını gizlice denetim etmek için yapabileceğiniz yol şöyledir: Whatsapp uygulamasının Ayarlar kısmına gidiyoruz. Burada karşımıza çıkan menüde Hesap seçeneğine dokunuyoruz. Arından Kapalılık ve Güvenlik üzere seçenekler ortasında “Gizlilik” kısmına tıklıyoruz.

Daha sonra açılan seçenekler ortasında “Okundu Bilgisi” seçeneğini tespit ediyoruz, şayet işaretliyse o işareti kaldırıyoruz. Bu süreci gerçekleştirdiğimizde hem size gelen bildirileri okuyup okumadığınız muhakkak olmayacak hem de karşı tarafın Whatsapp öykülerini saklı bir formda görüntüleme imkanına sahip olacaksınız. Bu kademede Son Görülmeyi de herkese kapattığınız takdirde işiniz çok daha kolay bir hale gelecektir. Bu sayede birinin Whatsapp durumunu gizlice görüntülemeniz mümkün olacaktır.

WHATSAPP’TA ÇEVRİMDIŞI NASIL OLUNUR YAHUT ZIMNÎ MOD NASIL AKTİFLEŞTİRİLİR?

Kullanıcılar, Durumu görüntülemeden evvel taşınabilir dataları kapatabilir yahut tarayıcı aracılığıyla WhatsApp’ı saklı modda kullanabilir. Bu sayede kullanıcılar çevrimdışı kalacak ve öteki kişinin bilmesine müsaade vermeden WhatsApp Durumunu bu prosedür ile de gizleyebilir. Bilhassa, öbür kişi, kullanıcı tekrar çevrimiçi olduğunda görünümü görebilecek. Bu nedenle, bundan kaçınmak için, durumun müddeti dolmak üzereyken çabucak evvel çevrimdışı tekniği kullanın.